Telewizja - sprzęt - Climax NET
Telewizja – sprzęt

Poznaj nasze dekodery telewizyjne

obsługujące rozdzielczość UHD znaną również jako 4K oraz FullHD

Zobacz 4K razy więcej

KORBOX ULTRA to pierwszy w Polsce dekoder obsługujący rozdzielczość UHD znaną również jako 4K. Niewielka obudowa skrywa niesamowitą moc, napędzaną przez czterordzeniowy procesor, pozwalający na szybszą reakcję na zadania postawione mu przez użytkownika. KORBOX ULTRA to nowoczesne rozwiązanie dla każdego posiadacza cyfrowej jakości telewizji.

4K technology

3840 x 2160 px

1920 x 1080 px
1280 x 720 px

procesor ARM Quad Core 1,3 GHz
Pamięć DDR3

Punkt dostępowy WiFi

SOIAV Najnowocześniejsze dekodery telewizyjne

To linia zaawansowanych, multifunkcyjnych dekoderów telewizyjnych. Wydajne procesory i system Android stanowią nowoczesną bazę techniczną, łącząca w sobie wiele użytecznych funkcji m.in. telewizja HD, bramka VoIP, router WiFi, YouTube, radio internetowe, przeglądarka www, automatyka budynkowa HOMS, możliwość wbudowania dysku twardego oraz modułu Bluetooth.

Oprogramowanie dekodera

Wbudowany w dekoder zestaw oprogramowania zapewnia najwyższą jakość telewizji cyfrowej IP. Wbudowane aplikacje dają możliwość przeglądania Internetu, oglądania filmów na YouTube czy nagrywania ulubionych kanałów telewizyjnych.

Zdalne sterowanie

Sterowanie dekoderem możliwe jest przy użyciu wygodnego pilota na podczerwień lub przy wykorzystaniu aplikacji instalowanej na smartfona.

KORBOX HDR 4K!

Przekonaj się o szybkości, która drzemie w niepozornym, wręcz kieszonkowym urządzeniu. Wynieś przyjemność płynącą z oglądania telewizji na jeszcze wyższy poziom – oglądaj w jakości 4K, zapewniając sobie i bliskim rewelacyjny stopień szczegółowości i znakomity kontrast obrazu.
Otwórz się na nowe możliwości jakich dostarcza nowatorski KORBOX HDR!

4K technology

3840×2160 px

1920 x 1080 px
1280 x 720 px

Processor

Quad Core 1.5 GHz
Cortex A53

Pamięć

DDR3

Punkt dostępowy

WiFi

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET