SUPER wydajny router w pakiecie ULTRAmax - Climax NET
SUPER wydajny router w pakiecie ULTRAmax

SUPER wydajny router w pakiecie ULTRAmax

Wraz z pakietem ULTRAmax otrzymujecie Państwo na czas trwania umowy super wydajny router, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników Internetu. Router to serce Waszej domowej sieci internetowej. To on jest odpowiedzialny za dystrybucję Internetu w Waszym domu, od niego zależ czy w pełni wykorzystacie możliwości dostarczanego przez nas pakietu usług. Dlatego w Climax-ie przywiązujemy olbrzymią wagę do routerów i wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych pakietów. Dzięki nim wszyscy domownicy mogą w pełni korzystać z dostarczanego Internetu, w każdym miejscu, bez ograniczeń i bez kompromisów.

Idealny zasięg

Idealny zasięg

Demon prędkości

Demon prędkości

Klasa Premium

Klasa Premium

W pakiecie ULTRAmax mamy dla Państwa najlepszy router w swojej klasie. Prawdziwy mistrz wydajności i demon prędkości, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Sześć wydajnych anten zapewnią idealny zasięg. Obsługa dwóch zakresów 2,4 i 5 GHz daje pełną swobodę podłączenia wielu urządzeń i korzystania z nich w tym samym czasie. Parametry routera zagwarantują wysoką jakość oglądania video i TV, słuchania muzyki i dynamicznego grania on-line, bez przerw i zakłóceń.  A wszystko łatwodostępne na każdym urządzeniu, bez skomplikowanej obsługi i konfiguracji.

HALNy HL-4GQV - mistrz wydajności i demon prędkości

HALNy HL-4GQV - mistrz wydajności i demon prędkości

Sześcioantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, klasy premium, zaprojektowany do obsługi łączy światłowodowych z super szybkim WiFi. Zapewnia w swej klasie najlepsze parametry sieci WiFi w budynkach domowych wszystkim użytkownikom w tym samym czasie.  4 porty gigabitowe  pozwalają na przewodowe super szybkie połączenie z urządzeniami zapewniając prędkości łącza światłowodowego w wybranym pakiecie.

Router posiada również dwa gniazdka telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Praktycznie bezobsługowy. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GQV jest przystosowany do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa itp.

 

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET