SUPER router w pakiecie SUPERmax - Climax NET
SUPER router w pakiecie SUPERmax

SUPER router w pakiecie SUPERmax

Wraz z pakietem SUPERmax otrzymujecie Państwo na czas trwania umowy SUPER router, który pozwoli wycisnąć maksa z naszego internetu. Router to serce Waszej domowej sieci internetowej. Od niego zależ czy w pełni wykorzystacie możliwości dostarczanego przez nas Internetu drogą światłowodową. To on jest odpowiedzialny za dystrybucję Internetu w Waszym domu dla wszystkich użytkowników. Dlatego w Climax-ie przywiązujemy dużą wagę do routerów i wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych pakietów. Dzięki nim wszyscy domownicy mogą korzystać z Internetu w całym domu bez ograniczeń i bez kompromisu i bez zbędnych połączeń kablowych.

Idealny zasięg

Idealny zasięg

Dwuzakresowy - więcej urządzeń

Dwuzakresowy - więcej urządzeń

Prosta i wygodna obsługa

Prosta i wygodna obsługa

W pakiecie SUPERmax mamy dla Państwa router który pozwoli Państwu na swobodne korzystanie z Internetu bez ograniczeń i bez kompromisów. Dwie wydajne anteny (5dBi) zapewnią idealny zasięg. Obsługa dwóch zakresów 2,4 i 5 GHz pozwolą na podłączenie wielu urządzeń i korzystanie z nich w tym samym czasie. Parametry routera zagwarantują wysoką jakość sygnału, bez przerw i zakłóceń. A wszystko łatwo i prosto, bez skomplikowanej obsługi i konfiguracji.

HALNy HL-4GMV - Internet wszędzie i zawsze

HALNy HL-4GMV - Internet wszędzie i zawsze

Dwuantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, który zapewnia bardzo dobre parametry sieci WiFi w budynkach domowych. Posiada również 4 porty gigabitowe  pozwalające na przewodowe super szybkie połączenie z urządzeniami z prędkością łącza światłowodowego.

Router posiada również dwa gniazdka telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Praktycznie bezobsługowy. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GMV jest przystosowany do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa.

 

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET