SUPER router w nowej usłudze POPC (Tauron) - Climax NET
SUPER router w nowej usłudze POPC (Tauron)

SUPER router w nowej usłudze POPC (Tauron)

W ramach naszej nowej usługi POPC (Tauron) macie Państwo dostęp do jednego z dwóch naszych  pakietów SUPERmax i ULTRAmax. Wraz z wybranym pakietem otrzymujecie Państwo na czas trwania umowy SUPER router, który pozwoli w pełni cieszyć się z możliwości naszego internetu. Router to serce Waszej domowej sieci internetowej. Od niego zależ czy w pełni wykorzystacie możliwości dostarczanego przez nas Internetu drogą światłowodową. To on jest odpowiedzialny za dystrybucję Internetu w Waszym domu dla wszystkich użytkowników. Dlatego w Climax-ie przywiązujemy dużą wagę do routerów i wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych pakietów. Dzięki nim wszyscy domownicy mogą korzystać z Internetu w całym domu bez ograniczeń i bez kompromisu i bez zbędnych połączeń kablowych.

Idealny zasięg - cztery anteny

Idealny zasięg - cztery anteny

Dwuzakresowy - więcej urządzeń

Dwuzakresowy - więcej urządzeń

Prosta i wygodna obsługa

Prosta i wygodna obsługa

W pakietach usługi POPC (Tauron) mogą Państwo wybrać pakiet SUPERmax lub ULTRAmax, w których mamy dla Państwa SUPERrouter. Urządzenie pozwoli Państwu na swobodne korzystanie z Internetu bez ograniczeń i bez kompromisów. Cztery wydajne anteny (5dBi) zapewnią idealny zasięg. Obsługa dwóch zakresów 2,4 i 5 GHz pozwala na podłączenie wielu urządzeń i korzystanie z nich w tym samym czasie. Parametry routera zagwarantują wysoką jakość sygnału, bez przerw i zakłóceń. A wszystko łatwo i prosto, bez skomplikowanej obsługi i konfiguracji.

HALNy 3GM - Internet wszędzie i dla wszystkich

HALNy 3GM - Internet wszędzie i dla wszystkich

Czteroantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, który zapewnia bardzo dobre parametry sieci WiFi w budynkach i dużych mieszkaniach. Posiada również 3 porty gigabitowe  pozwalające na przewodowe super szybkie połączenie z urządzeniami z prędkością łącza światłowodowego.

Praktycznie bezobsługowy. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 3GM jest przystosowany do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa.

 

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET