Wydajny router w pakiecie MINImax - Climax NET
Wydajny router w pakiecie MINImax

Wydajny i niezawodny router w pakiecie MINImax

Wraz z pakietem MINImax otrzymujecie Państwo na czas trwania umowy szybki i wydajny router, który pozwoli cieszyć się wszystkimi możliwościami pakietu. Router to serce Waszej domowej sieci internetowej. Od niego zależ czy w pełni wykorzystacie możliwości dostarczanego przez nas Internetu drogą światłowodową. To on jest odpowiedzialny za dystrybucję Internetu w Waszym domu dla wszystkich użytkowników. Dlatego w Climax-ie przywiązujemy dużą wagę do routerów i wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych pakietów. Dzięki nim wszyscy domownicy mogą korzystać z Internetu w całym domu bez ograniczeń i bez zbędnych połączeń kablowych na miarę możliwości wybranego pakietu.

Idealny zasięg

Idealny zasięg

Dwuzakresowy - więcej możliwości

Dwuzakresowy - więcej możliwości

Łatwy i prosty w obsłudze

Łatwy i prosty w obsłudze

W pakiecie MINImax mamy dla Państwa fajny router, który pozwoli Państwu na swobodne korzystanie z Internetu i w pełni wykorzystanie pakietu. Dwie wydajne anteny (5dBi) zapewnią idealny zasięg. Obsługa dwóch zakresów 2,4 i 5 GHz pozwolą na podłączenie kilku urządzeń i korzystanie z nich w tym samym czasie. Parametry routera zagwarantują wysoką jakość sygnału, bez przerw i zakłóceń. A wszystko łatwo i prosto, bez skomplikowanej obsługi i konfiguracji.

HALNy HL-4GMV - Internet w zasięgu

HALNy HL-4GMV - Internet w zasięgu

Dwuantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, który zapewnia bardzo dobre parametry sieci WiFi w warunkach domowych. Wyposażony w 4 porty gigabitowe  umożliwiające w pełni wykorzystać parametry łącza światłowodowego w pakiecie.

Dodatkowo dwa gniazdka telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Router praktycznie bezobsługowy. Po pierwszym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez konieczności dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GMV jest gotowy do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa. W zależności od konfiguracji i wykupionych opcji.

 

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET