System SUPER WiFi w pakiecie MEGAmax - Climax NET
System SUPER WiFi w pakiecie MEGAmax

System SUPER WiFi w pakiecie MEGAmax

Wraz z pakietem MEGAmax otrzymujecie Państwo na czas trwania umowy system inteligentnego dostępu SUPER WiFi, który wprowadza zupełnie nową jakość korzystania z  Internetu w Waszych domach. Router to serce Waszej domowej sieci internetowej. To on jest odpowiedzialny za dystrybucję Internetu w Waszym domu, od niego zależ czy w pełni wykorzystacie możliwości dostarczanego pakietu usług. Dlatego w Climax-ie przywiązujemy olbrzymią wagę do routerów i wybieramy najlepsze rozwiązania dla poszczególnych pakietów. Teraz w naszym flagowym pakiecie MEGAmax udostępniamy nowatorskie i w pełni inteligentne rozwiązanie SUPER WiFi. Teraz wszyscy domownicy mogą w pełni korzystać z dostarczanego Internetu, w każdym miejscu, bez ograniczeń i bez kompromisów.

Internet w każdym miesjcu

Internet w każdym miesjcu

Nowa technologia

Nowa technologia

Klasa Premium

Klasa Premium

W pakiecie MEGAmax mamy dla Państwa nowatorski system SUPER WiFi. Zestaw profesjonalnych routerów połączonych w system Mesh. System zapewnia pełną swobodę podłączenia wielu urządzeń i korzystania z nich w tym samym czasie w każdym miejscu Waszego domu i w jego pobliżu np. w ogrodzie. System zadba o wysoką jakość oglądania video i TV, słuchania muzyki i dynamicznego grania on-line, bez przerw i zakłóceń. Wszystko łatwodostępne na każdym urządzeniu, bez skomplikowanej obsługi i konfiguracji.

System SUPER WiFi - zestaw routerów z systemem EasyMesh

System SUPER WiFi - zestaw routerów z systemem EasyMesh

Nowatorski system SUPER WiFi to zestaw wydajnych i profesjonalnych routerów połączonych systemem EasyMesh. W skład zestawu wchodzą; sześcioantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, klasy premium Halny 4GQV i czteroantenowy, dwuzakresowy router Halny 3GM połączone w systemie MESH.

Inteligentny system SUPER WiFi zadba o bezobsługowy i komfortowy dostęp do stabilnego Internetu, tak by wszyscy użytkownicy mogli w pełni cieszyć się szybkością i najwyższą jakością dostarczanych usług.

System SUPER WiFi sprawia, że nasz SUPER Internet w pakiecie MEGAmax jest dostępny  we wszystkich pomieszczeniach, nawet na piętrach lub w ogrodzie, na wszystkich urządzeniach. Pełna obsługa sieci WiFi pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie się w domu i wokół niego, bez utraty jakości sygnału.

To przełom w  korzystaniu z naszego Internetu!

 

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET