Internet światłowodowy - routery - Climax NET
Internet światłowodowy – routery

Router to serce każdej domowej sieci internetowej. Dlatego wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania.

Podpisując z nami umowę otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości Internet ale również gwarancję jego optymalnego wykorzystania, dzięki starannie wybranym i przetestowanym urządzeniom. W każdym pakiecie udostępniamy na czas umowy wydajne i niezawodne urządzenia. Poznajcie routery, które zapewnią optymalne wykorzystanie możliwości poszczególnych pakietów.

Router HALNy HL-4GMV

Dwuantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, który zapewnia bardzo dobre parametry sieci WiFi w budynkach domowych. Posiada również 4 porty gigabitowe pozwalające na przewodowe super szybkie połączenie z urządzeniami z prędkością łącza światłowodowego. Router posiada również dwa gniazdka telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Praktycznie bezobsługowy. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GMV jest przystosowany do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa.

Urządzenie dostarczane na czas umowy w pakietach SUPERmax oraz MINImax.

Router HALNy HL-4GQV

Sześcioantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, klasy premium, zaprojektowany do obsługi łączy światłowodowych z super szybkim WiFi. Mistrz wydajności i demon prędkości. Zapewnia w swej klasie najlepsze parametry sieci WiFi w budynkach domowych wszystkim użytkownikom w tym samym czasie. 4 porty gigabitowe pozwalają na przewodowe super szybkie połączenie z urządzeniami zapewniając prędkości łącza światłowodowego w wybranym pakiecie. Router posiada również dwa gniazdka telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Praktycznie bezobsługowy. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GQV jest przystosowany do obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa itp.

Dostępny na czas umowy w pakiecie ULTRAmax oraz w pakiecie MEGAmax jako główny router nowatorskiego systemu SUPER WiFi.

 

System SUPER WiFi

Nowatorski system SUPER WiFi to zestaw wydajnych i profesjonalnych routerów połączonych systemem EasyMesh. W skład zestawu wchodzą; sześcioantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, klasy premium Halny 4GQV i czteroantenowy, dwuzakresowy router Halny 3GM połączone w systemie MESH.

Inteligentny system SUPER WiFi zadba o bezobsługowy i komfortowy dostęp do stabilnego Internetu, tak by wszyscy użytkownicy mogli w pełni cieszyć się szybkością i najwyższą jakością dostarczanych usług.

System SUPER WiFi sprawia, że nasz SUPER Internet w pakiecie MEGAmax jest dostępny we wszystkich pomieszczeniach, nawet na piętrach lub w ogrodzie, na wszystkich urządzeniach. Pełna obsługa sieci WiFi pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie się w domu i wokół niego, bez utraty jakości sygnału.

 

Router HALNy 3GM

Czteroantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, pracuje w naszych sieciach jako drugi router w systemie SUPER WiFi, który dostarczamy wraz z pakietem MEGAmax. Wydajny i niezwodny router zapewnia doskonałą jakość i niesamowite prędkości w każdym punkcie domu.

Router HALNy 3GM dzięki swoim parametrom wspiera obsługę wszystkich usług internetowych dostarczanych w pakiecie MEGAmax, takich jak telewizja, telefonia internetowa itp.

 

Router HALNy HL-4GXV

Pierwszy modem z WiFi 6 dostępny dla użytkowników naszych pakietów z internetem światłowodowym.

Nowej generacji energooszczędny, dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) router, klasy premium z czterema bardzo wydajnymi antenami. Zaprojektowany do obsługi łączy światłowodowych z nowym, znacznie wydajniejszym standardem WiFi 6.

WiFi 6 to zdecydowanie wyższa prędkość transmisji danych w sieci, jeszcze mniejsze opóźnienia przy jednoczesnie mniejszym zużyciu energii niż w przypadku routerów WiFi 5. Więcej o możliwościach standardu WiFi 6 na naszej stronie “Router WiFi6”

4 porty gigabitowe Ethernet zapewniają dodatkowo super szybkie przewodowe połączenie z urządzeniami bez utraty prędkości łącza światłowodowego w wybranym pakiecie. Dodatkowo router wyposażony jest w gniazdo telefoniczne FXS do podłączenia telefonów analogowych.

Jak każdy nasz router, również ten jest bardzo prosty w eksploatacji i obsłudze. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego i bardzo szybkiego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Router HALNy 4GXV jest przystosowany do komfortowej obsługi wszystkich usług internetowych dostarczanych przez Climax, takich jak telewizja czy telefonia internetowa itp. i można go wybrać do każdego pakietu, na życzenie, zamiast routera standardowego dostępnego na czas umowy.

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET