Internet bezprzewodowy - Routery WiFi - Climax NET
Internet bezprzewodowy – Routery WiFi

Routery WiFi dostarczane w naszych pakietach internetu bezprzewodowego.

Router to bardzo ważny element każdej domowej sieci internetowej. To on decyduje o jakości internetu w całym domu. Dlatego wybieramy dla Was najlepsze rozwiązania.
Podpisując z nami umowę otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości Internet ale również gwarancję jego optymalnego wykorzystania, dzięki starannie wybranym i przetestowanym urządzeniom. W każdym pakiecie udostępniamy na czas umowy wydajne i niezawodne urządzenia. Poznajcie routery, które zapewnią optymalne wykorzystanie możliwości poszczególnych pakietów.

Router HALNy 3GM

Czteroantenowy i dwuzakresowy (2.4 i 5 GHz) profesjonalny router, zapewniający bardzo dobre parametry sieci WiFi w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Wyposażony w 3 porty gigabitowe pozwalające na przewodowe bardzo szybkie połączenie z urządzeniami bez straty parametrów usługi dostarczanej do budynku.

Urządzenie praktycznie bezobsługowe. Po jednorazowym skonfigurowaniu podczas instalacji wszyscy domownicy mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu WiFi bez dodatkowych konfiguracji i skomplikowanych ustawień.

Dostępny na czas umowy w pakietach  SUPER Air max i ULTRA Air max oraz w pakiecie MEGA Air max jako elementy nowatorskiego systemu SUPER WiFi.

System SUPER WiFi

Nowatorski system SUPER WiFi to zestaw wydajnych i profesjonalnych routerów połączonych systemem EasyMesh. W skład zestawu wchodzą dwa profesjonalne routery czteroantenowe, dwuzakresowe routery Halny 3GM połączone w systemie MESH.

Inteligentny system SUPER WiFi zadba o bezobsługowy i komfortowy dostęp do internetu, tak by wszyscy domownicy mogli w pełni cieszyć się szybkością i najwyższą jakością dostarczanych usług.

System SUPER WiFi sprawia, że nasz SUPER Internet w pakiecie MEGA-Air-max jest dostępny we wszystkich pomieszczeniach, nawet na piętrach lub w ogrodzie, na wszystkich urządzeniach. Pełna obsługa sieci WiFi pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie się w domu i wokół niego, bez utraty jakości sygnału.

Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci CLIMAXNET